Korepetycje

 

Korepetycje z języka niemieckiego

Uczniów z Pszczyny i okolic zapraszam do udziału w korepetycjach z języka niemieckiego. W czasie zajęć, dopasowanych do potrzeb uczestnika, możliwe jest nadrobienie braków i zaległości, wynikających na przykład z dłuższej nieobecności na lekcjach w szkole. Możliwe jest również poszerzenie zakresu materiału, tak aby pogłębić i ugruntować kompetencje językowe ucznia. Indywidualne zajęcia umożliwiają skupienie się na konkretnych problemach. Podczas korepetycji łatwiej nauczyć się prawidłowej wymowy czy poprawnego formułowania zdań niż w czasie zajęć szkolnych, odbywających się w dużej grupie rówieśników.

Jako nauczyciel licealny i autor materiałów dydaktycznych mam duże doświadczenie w pracy z uczniami. Zdaję sobie sprawę z trudności, jakie mogą pojawić się podczas nauki języka obcego. W ciągu wielu lat swojej działalności wypracowałem odpowiednie metody, pozwalające sobie z nimi radzić. Zapraszam na korepetycje – język niemiecki nie będzie Ci już straszny!

Kiedy warto zdecydować się na korepetycje?

Korepetycje z języka niemieckiego z pewnością przydadzą się uczniom, którzy z różnych względów mają trudności z przyswojeniem materiału obowiązującego na kartkówkach czy klasówkach. Problemy takie mogą wiązać się na przykład z nieobecnością na kilku lekcjach. Mogą być również wynikiem nauki w zbyt dużej grupie, co utrudnia nawiązanie współpracy z prowadzącym zajęcia. Korepetycje to także dobry sposób na skuteczne przygotowanie do matury z języka niemieckiego czy też innego, zewnętrznego egzaminu językowego.

Zapraszam także na indywidualne lekcje języka niemieckiego. Ponadto oferuję usługi z zakresu tłumaczeń pisemnych i tłumaczeń ustnych.