Tłumaczenia specjalistyczne

 

Tłumaczenia specjalistyczne — język niemiecki — Śląskie

Oferuję tłumaczenia specjalistyczne z języka niemieckiego oraz na język niemiecki. Moja siedziba znajduje się w Łące koło Pszczyny w województwie śląskim, ale do współpracy zapraszam również klientów z innych okolic.

W mojej ofercie znajdą Państwo przekłady specjalistyczne dotyczące takich dziedzin jak muzyka, prawo czy ekonomia. Posiadam wykształcenie wyższe w zakresie wychowania muzycznego, dzięki czemu znajomość fachowego słownictwa jestem w stanie podeprzeć szeroką wiedzą z tej dziedziny.

Tłumaczenia techniczne – język niemiecki

Zajmuję się również tłumaczeniami technicznymi z języka niemieckiego na język polski i odwrotnie, z języka polskiego na język niemiecki. Jako tłumacz tekstów technicznych jestem wpisany do rejestru tłumaczy Naczelnej Organizacji Technicznej w Warszawie.

Czym wyróżniają się moje tłumaczenia specjalistyczne?

Podejmując się przekładów specjalistycznych dokładam wszelkich starań, aby były one rzetelne i profesjonalne. Dlatego też dużą wagę przykładam do konsekwentnego stosowania fachowego słownictwa. W swojej pracy nad tekstami specjalistycznymi używam pamięci tłumaczeniowych oraz narzędzia CAT, czyli profesjonalnego programu służącego do komputerowego wspomagania tłumaczeń. Te nowoczesne narzędzia umożliwiają zachowanie spójności i ciągłości terminologicznej tłumaczonych tekstów. Dzięki temu mogę zagwarantować, że moje tłumaczenia specjalistyczne i tłumaczenia techniczne będą spójne wewnętrznie, a także zgodne pod kątem terminologii z wcześniejszymi oraz późniejszymi tłumaczeniami. Ma to ogromne znaczenie przy pracy nad większymi projektami.

Oprócz tego, moje tłumaczenia wyróżniają się starannym formatowaniem, wzorowanym na pliku źródłowym i zbliżającym je do oryginału. Podczas formatowania uwzględniam takie elementy jak wypunktowania, tabele, wykresy czy zdjęcia.

W swojej ofercie posiadam także standardowe tłumaczenia pisemne i ustne, a także przekład stron internetowych i usługi edukacyjne: lekcje indywidualne i korepetycje.